Ви не самотні

Інконтиненція - це не хвороба. Це стан, з яким стикаються багато людей в певний період свого життя. Хороша новина в тому, що ви зможете продовжувати жити активним життям без побоювань будь-яких протікань - так, як і всі інші люди.

З ТМ «ABENA» Ви можете бути впевнені, що знайшли продукт, який забезпечить Вам відчуття повної захищеності.

Читати далі


ABENA і навколишнє середовище

Ми намагаємося зберегти навколишнє середовище. Ми - перший і єдиний виробник продуктів для людей, що страждають на нетримання, що отримав позначку екологічності країн Скандинавії, так звану Nordic Eco-label. Ми переробляємо 95% всіх відходів нашого виробництва в Данії.

Читати далі

ABENA поруч з вами!

Високоякісні та ефективні продукти ABENA продаються більш ніж у 80 країнах по всьому світу.

Читати далі


Якість, яка Вас ніколи не підведе

ABENA має більш ніж 30-річний досвід виготовлення поглинаючих виробів. Наша продукція відрізняється високою якістю, зручністю використання і непомітністю під одягом.

Читати далі

Власне виробництво - власні інновації!

Інноваційні виробничі потужності ABENA, розташовані в Данії, Швеції та Франції, працюють без зупинки 24 години на добу, 7 днів на тиждень і виробляють мільйони поглинаючих виробів на день, забезпечуючи споживачів найширшим асортиментом продукції для нетримання.

Читати далі


China,Denmark,France,Germany,Iceland,Netherlands,Norway,Poland,Russia,Slovenia,Sweden,United Kingdom,Unites States,Vietnam
cn,dk,fr,de,is,nl,no,pl,ru,si,se,gb,us,vn